Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-06-2022

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI

w Wydziale Transportu, Logistyki i Zaopatrzenia

Zakładu Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Lubaniu

 Oferujemy warunki:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się Spółce
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów - ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • miejsce pracy: Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Lubaniu
  • Wydział Transportu Logistyki i Zaopatrzenia, ul. Lwówecka 8 w Lubaniu – praca w terenie na obszarze powiatu lubańskiego i powiatów ościennych

Wymagania w stosunku do kandydatów:

   Wymagania niezbędne:

  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku
  • niekaralność za przestępstwa

   Co jest dla nas ważne:

  • umiejętność pracy w zespole
  • kultura osobista
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

   Ogólny zakres obowiązków:

  • Odbieranie odpadów zgodnie z obowiązującym harmonogramem odbioru, bądź wydaną dyspozycją
  • Oczyszczanie (porządkowanie) miejsc zaśmieconych podczas załadunku odpadów oraz mycie pojemników
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy, dbanie o powierzony pojazd oraz jego wyposażenie

Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny /curriculum vitae,
  2. Oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

     Termin składania dokumentów: 2022-06-30 (czwartek) do godz. 15.00

     Miejsce i forma składania dokumentów: Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. Bankowa 8, 59 – 800 Lubań – Dział Organizacyjny, kadry Spółki

     Dopuszczamy złożenie dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kadry@zgiukluban.pl

Termin i miejsce rozmowy kwalifikacyjnej

Po wstępnym etapie rekrutacji kandydaci, którzy przejdą pozytywnie proces rekrutacji zostaną poinformowani telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.

 Sugerowany termin zatrudnienia: lipiec 2022 r.

 Informacje dodatkowe: Kontakt z Działem Organizacyjnym - kadrami spółki: Aneta Kozaczuk tel. 75 671 12-24, Magdalena Torba tel. 75 671 12-25

Dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego  zostaną odesłane pocztą na wskazany adres do korespondencji.