Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-05-2022

Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, z okazji tegorocznego festynu „DAR”, zaprasza dzieci oraz młodzież z Lubania i powiatu lubańskiego do udziału w konkursie plastycznym. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Najciekawsza praca konkursowa ozdobi kartę gry terenowej w trakcie DAR-u 2022.

„Wspólnie możemy wszystko” to hasło przewodnie 8. edycji festynu „Dzień Aktywnej Rodziny DAR”, który już w sobotę 4 czerwca 2022 odbędzie się na lubańskim rynku. Wydarzenie jest organizowane przez ponad 20 organizacji pozarządowych oraz grup z Lubania i powiatu lubańskiego we współpracy z Miastem Lubań. Na odwiedzających festyn, wśród wielu darmowych atrakcji dla młodszych i starszych, czeka gra terenowa. Uczestnicy zabawy, odwiedzając stanowiska stowarzyszeń, fundacji, klubów i grup, po wykonaniu na nich różnorodnych zadań zbierają na karcie gry poszczególne elementy obrazka.

W tym roku organizatorzy festynu zapraszają dzieci z Lubania i powiatu lubańskiego do stworzenia obrazka, który trafi na kartę na kartę gry terenowej DAR-u.

ZADANIE KONKURSOWE:

Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu 1 indywidualnej pracy plastycznej (płaskiej, w formacie A4 lub A3) na temat „WSPÓLNIE MOŻEMY WSZYSTKO – Z LUBANIEM W TLE!”.

UCZESTNICY KONKURSU:

Konkurs jest skierowany do dzieci ze szkół podstawowych (klasy I-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych, w tym absolwentów 2022, z Lubania i powiatu lubańskiego. Zapraszamy do uczestnictwa także dzieci i młodzież z Ukrainy – osoby przebywające po 24.02.2022 na terenie powiatu lubańskiego, w tym Lubania, spełniające kryteria wiekowe.

 

ORGANIZATOR:

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu

www.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE

 

TERMIN: DO 27.05.2022

 

ZGŁOSZENIA PRAC (wraz z podpisanym własnoręcznie formularzem zgłoszeniowym):

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu

  1. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań

parter, wejście od podwórza, obok szkoły językowej

godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 16:00 do 19:00

Praca powinna być opisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora!

 

NAGRODY:

Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe o łącznej sumie ok. 900,00 zł. Zakłada się przyznanie łącznie ok. 9 nagród głównych i wyróżnień.

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD:

W sobotę 4 czerwca 2022 podczas festynu DAR w Lubaniu ok. godz. 18:15 (scena).

 

DOKUMENTACJA KONKURSOWA:

  • regulamin,
  • formularz zgłoszeniowy.

Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze"

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...