Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
13-05-2022

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu informuje, że Lasy Państwowe zapraszają wszystkie kluby sportowe w Polsce do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem „Sportowa Natura”.

Celem konkursu jest promocja ruchu na świeżym powietrzu w otoczeniu przepięknej polskiej przyrody.

 

Najciekawsze inicjatywy zostaną nagrodzone dofinansowaniem w wysokości 10 tys. zł. Wnioski można składać w sposób ciągły od 12.04.2022 do 30.09.2022.

 

Jak otrzymać dofinansowanie?

 

Krok 1. Zaproponuj wydarzenie, promuj aktywność fizyczną

 

Aby wziąć udział w konkursie, klub musi zaproponować projekt akcji lub wydarzenie, które propaguje aktywność fizyczną i ruch na świeżym powietrzu, najlepiej w otoczeniu przyrody. Katalog działań promocyjnych ma charakter otwarty. Przykładowa tematyka obejmuje: promocję obcowania z naturą, aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu lasów, edukacji leśnej i przyrodniczej, a także korzystanie z produktów lasu.

 

Krok 2. Złóż wniosek

 

Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie wniosku. Formularz dedykowany akcji jest dostępny na stronie internetowej www.cilp.lasy.gov.pl/konkursy. Natomiast kryterium wyboru będzie zakres proponowanych działań promocyjnych. Najwyżej premiowane będą te o jak najszerszym zasięgu promocyjnym. Takie inicjatywy zostaną nagrodzone dofinansowaniem w wysokości do 10 000 zł.

 

Krok 3. Czekaj na wyniki i … realizuj projekt!

 

Wnioski w konkursie można składać od 12 kwietnia do 30 września 2022 roku. Wnioski będą rozpatrywane systematycznie, nie rzadziej niż raz w miesiącu. Informacje o wynikach konkursu pojawią się na stronie internetowej organizatora, w zakładce dedykowanej konkursowi. Ostatnim etapem przed realizacją proponowanego działania będzie podpisanie stosownej umowy między organizatorem a uczestnikiem konkursu.

 

Pamiętaj! Jeden uczestnik = jeden projekt! Jeden podmiot uprawniony jest do złożenia wniosku o dofinansowanie jednego projektu!

 

 

Więcej informacji:

https://www.cilp.lasy.gov.pl/konkurs-dla-klubow-sportowych?fbclid=IwAR2W8e2ufu5Ob_-qcfznGyW2oNuzcGXsiFGdQSQJAfHjPnkrUJ5fD-czH9A

 

Regulamin konkursu:

https://www.cilp.lasy.gov.pl/documents/49299/0/Regulamin+konkursu/2671dab7-3862-62fa-d8a2-67c4fec5e11f?version=1.0&download=true

 

źródło: www.cilp.lasy.gov.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...