Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

08-03-2021

Piękno ukryte w słowach – eliminacje XV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego kl. 7- 8

W dniu 3 marca br. został rozstrzygnięty konkurs recytatorski klas 7-8. W eliminacjach szkolnych XV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego kl. 7- 8 pod hasłem „Świat ma wiele barw” wzięło udział 7 uczniów.

07-03-2021

Rekrutacja na rok szkolny 2021-2022

Czy chcą Państwo, aby Wasze dziecko było wykształcone i przygotowane do szkoły ponadpodstawowej? WASZ wybór będzie trafny, jeżeli zapiszecie swoje dziecko do Szkoły Podstawowej nr1 w Lubaniu!

05-03-2021

3. miejsce w konkursie na mem profilaktyczny „Beka z picia”

Uczeń naszej szkoły wziął udział w konkursie pod hasłem „Beka z picia” przygotowanym przez eLuban.pl przy wsparciu Burmistrza Lubania. Odbiorcami konkursu były wszystkie osoby, które nie ukończyły jeszcze 19 roku życia i są mieszkańcami powiatu lubańskiego.

05-03-2021

Mamy 1. miejsce w powiecie w XIV Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego

Pod koniec lutego odbył się XIV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego. Uczestnikami tegorocznych eliminacji byli uczniowie klas piątych i szóstych szkół podstawowych z powiatu lubańskiego...

04-03-2021

Mamy Laureata Powiatowego Konkursu Geograficzno-Biologicznego!

Za nami eliminacje konkursu geograficzno-biologicznego. Etapy: półfinałowy i finałowy odbyły się 23 lutego br. online. W tegorocznych eliminacjach wzięło udział 11 uczestników ze szkół powiatu lubańskiego.

26-02-2021

Rekrutacja na rok szkolny 2021-2022

Wybór szkoły, w której będzie uczyło się Państwa dziecko, to ogromna odpowiedzialność. Nasza szkoła chce, Państwu, pomóc. ,,Jedynka” jest tylko jedna i serdecznie zaprasza!

26-02-2021

Wyniki zDolnego Ślązaka po etapie powiatowym –mamy laureatów eliminacji wojewódzkich!

Za nami kolejna edycja zDolnego Ślązaka - konkursu o zasięgu wojewódzkim, skierowanym do wszystkich uczniów klas IV–VIII szkół podstawowych Dolnego Śląska.

26-02-2021

Mamy finalistów konkursu lingwistyczno-matematycznego „Wieża Babel”!

W dniu 26 stycznia br. odbyły się eliminacje szkolne online konkursu z lingwistyki matematycznej pod hasłem „Wieża Babel”. Konkurs, przeznaczony dla szkół podstawowych, był organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z LO nr III we Wrocławiu.

26-02-2021

BIBLIOTEKA SP1 WITA NOWYCH CZYTELNIKÓW

Dwunastego lutego 2021roku pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pełnoprawnymi czytelnikami szkolnej biblioteki. Nowi czytelnicy przybyli do biblioteki w kreacjach kostiumowych, jak na karnawał przystało.

26-02-2021

Po eliminacjach szkolnych w konkursie języka niemieckiego.

Nasi uczniowie próbują rozwijać znajomość języków obcych przy każdej dogodnej okazji, a nauka języka niemieckiego czy angielskiego przynosi im wiele satysfakcji. Jako szkoła stwarzamy im ku temu jak najlepsze warunki, zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności w twórczej rywalizacji,

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...