Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-09-2021

Przyjedź, pokaż, pochwal się! Gmina Lubań startuje z kolejnym spotkaniem, którego celem jest rozwój przedsiębiorczości i gospodarki lokalnej. To już drugie spotkanie o tej tematyce, ale tym razem pod hasłem przewodnim: „Targi lokalnych produktów”.

Ideą spotkania jest promocja wytwórców, producentów wszelkiego rodzaju produktów i wyrobów wytwarzanych w sposób tradycyjny i ekologiczny oraz osób świadczących usługi turystyczno-rekreacyjne na terenie Gminy Lubań To niepowtarzalna okazja, aby nasi aktywni mieszkańcy, przedstawili swoją szeroką ofertę, prezentując produkty i usługi lokalne.

Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych 27 września 2021 r. o godz. 14.00 w Zajeździe Staropolskim w Kościelniku.

Przyjedź, pokaż, pochwal się !

Do udziału w spotkaniu zapraszamy: lokalnych producentów i wytwórców, producentów produktów regionalnych i tradycyjnych, gospodarstwa agroturystyczne, gospodarstwa ogrodnicze, rękodzielników i artystów ludowych, jak również stowarzyszenia promujące lokalne dziedzictwo kulturowe i lokalną turystykę.

Zaproszenie jest również skierowane do wszystkich mieszkańców zainteresowanych rozwojem gminy i tematyką spotkania.

źródło: https://luban.ug.gov.pl/targi-lokalnych-produktow-w-gminie-luban/

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...