Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-01-2021

W połowie listopada, nasza ,,dwójeczka” zgłosiła się do kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”.

  Celem akcji, jak zawsze,  było zwiększenie świadomości o otaczającym nas świecie, a także zachęcenie dzieci  do rozmowy z rodzicami na tematy poruszane podczas zajęć. W ramach inicjatywy „Dzieci uczą rodziców”, wychowawca wprowadził  maluchy w tematykę zajęć, a najmłodsi otrzymali zadanie do wykonania. Dzieci są bardzo ciekawe świata, zadają mnóstwo ważnych i potrzebnych pytań, dlatego też tematyka zajęć była bardzo szeroka. Dzieci dowiedziały się jak być bezpiecznym w szkole, w ruchu drogowym, korzystając z Internetu czy podczas zimowego oraz wakacyjnego wypoczynku. Ekologia? Ważna sprawa! Dzieci poznały jak poprawnie segregować odpady oraz jak walczyć ze smogiem. Historia? Każdy ją powinien znać. Droga Polski do niepodległości, symbole narodowe to coś, co najmłodsi będą znać. Sport? Sport to zdrowie. Każdy uczeń dowiedział się jak bezpiecznie ćwiczyć i bawić  się.

 Efektem wspomnianych działań edukacyjnych jest otrzymane podziękowanie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w kolejne bezpieczne poczynania edukacyjne w naszej szkole.                                                                                               

 ,,Mały Samorząd”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...