Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-12-2020

Miesiąc grudzień w tradycji i kulturze polskiej jest szczególny – to czas dawania i brania, radości i wspomnień. To również czas ofiarowania pomocy innym, dlatego przystąpiliśmy jako szkoła do akcji „Szlachetna Paczka”.

Przez niespełna dwa tygodnie wielu ludzi dobrej woli – nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi SP 4, rodzice i uczniowie, pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu oraz anonimowi ofiarodawcy szeroko otworzyli swoje serca. Pomimo trudnego czasu pandemii wspólnie działaliśmy na rzecz rodzin, do których los uśmiecha się zbyt rzadko. Zebrane przedmioty, żywność i środki finansowe (za które kupiliśmy wskazane potrzeby rodziny) zostały spakowane w kartony i zawiezione do magazynu, skąd trafiły do wybranych przez nas dwóch rodzin.

Drodzy Darczyńcy - bardzo serdecznie dziękujemy za dar serca i zaangażowanie się w akcję Szlachetna Paczka. Państwa hojność jest wyrazem głębokiej empatii i dobra oraz przykładem bezinteresowności w pomaganiu innym. Życzymy Państwu dużo zdrowia i radości na nadchodzące Święta oraz Nowy Rok. Z wyrazami wdzięczności Społeczność Szkoły SP nr 4 w Lubaniu.

Red. EW

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...