Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-09-2020

24. września (piątek) będzie konieczna ewakuacja mieszkańców.

W związku z realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzi, spowodowanym znalezionym niewybuchem z okresu II wojny światowej w Lubaniu pomiędzy ulicami Graniczna- Torowa jutro, tj. 25. września od godziny 9.00 policjanci wraz ze strażnikami miejskimi będą prowadzili ewakuację mieszkańców pobliskich bloków oraz zakładów pracy.
Prosimy o bezwzględne stosownie się do komunikatów przekazywanych przez funkcjonariuszy. Osoby objęte ewakuacją będą mogły skorzystać z transportu, który będzie dostępny w trzech lokalizacjach w Lubaniu: ul. Rynek, k. Ratusza, przy sklepie  Netto oraz przy Wieży Brackiej.
Osoby potrzebujące pomocy przy ewakuacji oraz osoby potrzebujące transportu medycznego proszone są o kontakt pod numerem telefonu 606 858 204 z Kierownikiem Referatu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miasta Lunbań Januszem Grodowskim.

Na mapce publikujemy przybliżoną strefę ewakuacji.

(KPP Lubań/ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...