Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-09-2020

   Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy – kierowca, operator pojazdu

w Zakładzie Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Lubaniu

  1. Oferujemy warunki:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się Spółce
  • atrakcyjne warunki wynagradzania wraz z pakietem socjalnym
  • praca I – zmianowa w godz. 6.00 – 14.00, w systemie pięciodniowym od poniedziałku do piątku
  • miejsce pracy: Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Lubaniu

Wydział Transportu, Logistyki i Zaopatrzenia – praca w terenie na obszarze powiatu lubańskiego i powiatów ościennych

  1. Wymagania w stosunku do kandydatów:
  2. Wymagania niezbędne:
  • dobre warunki fizyczne i stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na oferowanym stanowisku,
  • niekaralność za przestępstwa,
  • prawo jazdy kat: B, B+E, C,
  • pożądane prawo jazdy kat. C+E oraz uprawnienia do obsługi żurawi (HDS)
  • karta kierowcy
  • ważne badania lekarskie i psychologiczne (ważny kod 95 w prawo jazdy)
  1. Wymagania dodatkowe:
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności organizacyjne
  • odpowiedzialność
  • zdyscyplinowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • pełna dyspozycyjność.

Ogólny zakres obowiązków:

osoba zatrudniona na stanowisku kierowcy odpowiedzialna jest za  zbieranie odpadów z wyznaczonego terenu, zgodnie z obowiązującym harmonogramem oraz nadzór na załogą w skład której, poza kierowcą, wchodzą dwaj ładowacze.

III. Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny /curriculum vitae,
  2. Oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji

     (druk w załączeniu).

  1. Sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

Miejsce i forma składania dokumentów:

Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o.

  1. Bankowa 8

59 – 800 Lubań – Dział Organizacyjny, kadry Spółki

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wskazane składanie przez pocztę elektroniczną: kadry@zgiukluban.pl

Termin rozmowy kwalifikacyjnej zostanie uzgodniony telefonicznie

  1. Informacje dodatkowe:
  2. Kontakt z Działem Organizacyjnym, Kadrami Spółki:

Aneta Kozaczuk tel. 75 671 12-24

Magdalena Torba tel. 75 671 12-25;

  1. Dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania

sprawdzającego zostaną odesłane pocztą na wskazany w dokumentach aplikacyjnych adres korespondencji.