Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-09-2020

17 września w sali rajców odbyła się sesja MRM.

Po otwarciu obrad radni przyjęli protokół z III sesji MRM. Następnie Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Lubań, Konrad Starczewski przedstawił posumowanie działalności rady w czasie I kadencji 2019-2020.

IV sesja była jednocześnie ostatnią sesją tej kadencji. Podziękowania za pracę młodym radnym złożyli Zastępca Burmistrza Miasta Lubań, Mateusz Zajdel i Przewodniczący Rady Miasta Lubań, Kamil Glazer.

– Cieszę się, że powstała Młodzieżowa Rada Miasta. Bardzo dziękuję młodzieży, która zabierała głos w sprawach ważnych dla naszego miasta. Pierwszy rok działania MRM z pewnością nie był łatwy, w szczególności przez pandemię koronawirusa. Mam nadzieję, że w przyszłej kadencji działań będzie jeszcze więcej – powiedział Zastępca Burmistrza. – Bardzo Wam dziękuję za to, że poświęciliście swój czas, żeby w tej radzie działać. Mam nadzieję, że było to dla was cenne doświadczenie i wykorzystacie je w przyszłości. Życzę Wam powodzenia i mam nadzieję, że przyszła rada godnie Was tutaj zastąpi – dodał Mateusz Zajdel.

– Ze swojej strony też chciałbym Wam podziękować. Jesteście naprawdę fantastycznymi młodymi ludźmi. Mieliście wiele pomysłów, których niestety ze względu na pandemię nie udało się zrealizować, ale myślę, że nowo wybrana rada podejmie się ich realizacji – powiedział Kamil Glazer.

Ustępujący radni otrzymali pamiątkowe tabliczki z podziękowaniami za zaangażowanie i współpracę na rzecz rozwoju Lubania.

Powołanie nowej reprezentacji młodzieży na członków II kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Lubań zostało zaplanowane na październik 2020 r.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...