Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-09-2020

FUNDACJA ING DZIECIOM zaprasza organizacje pozarządowe, placówki opiekuńczo-wychowawcze i domy dziecka do udziału w konkursie na zimowe Turnusy Uśmiechu. Do wygrania są trzy turnusy - 12-dniowe pobyty dla grupy do 50 osób w ośrodku fundacji w Wiśle. Termin zgłoszeń do 29 września 2020 r.

Fundacja zaprasza do zgłaszania swoich pomysłów na zimowe Turnusy Uśmiechu. Czeka na propozycje zimowisk, które mają na celu kształtowanie umiejętności społecznych u dzieci, budują ich samodzielność oraz rozwijają aktywność ruchową. Zwycięskie turnusy zostaną zrealizowane na koszt Fundacji ING Dzieciom. Jedynym kosztem po stronie zwycięskich organizacji będzie zapewnienie kadry wychowawczej i kierownika wypoczynku.

Do wygrania są 3 turnusy w styczniu i lutym przyszłego roku.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Wnioskodawcą mogą być organizacje pozarządowe, samorządowe placówki opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci i młodzieży, domy dziecka, które nie gościły na Turnusach Uśmiechu w ciągu ostatnich trzech lat.

Celem konkursu jest realizacja pomysłów na bezpłatne 12-dniowe zimowiska dla dzieci i młodzieży ze środowisk niezamożnych. Turnusy Uśmiechu mają:
- przyczyniać się do rozwijania umiejętności społecznych oraz kształtować właściwe postawy społeczne dzieci i młodzieży,
- wpływać na usamodzielnienie się dzieci i młodzieży,
- przyczyniać się do rozwijania umiejętności ruchowych dzieci i młodzieży,
- promować aktywność społeczną dzieci i młodzieży oraz kadry wychowawczej.

Termin składania wniosków upływa 29 września 2020 r. o godz. 12:00 (w południe).

Więcej informacji:
https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/turnusy-usmiechu/aktualny-konkurs-zimowiska-2021
https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/aktualnosci/aktualnosci-home/konkurs_na_zimowiska_2021

www.ingdzieciom.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...