Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-04-2019

W Dolnośląskim Centrum Filmowym, odbyła się uroczysta gala podsumowująca plebiscyt “Osobowość Roku 2018” Gazety Wrocławskiej. Po raz kolejny “Osobowością Roku Powiatu Lubańskiego” w kategorii Kultura został dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu Bartosz Kuświk.

Już po raz drugi miałem wielką przyjemność odebrać statuetkę “Osobowość Roku Powiatu Lubańskiego” w kategorii Kultura i znaleźć się w pierwszej dziesiątce plebiscytu. Wszystko dzięki wsparciu i zaangażowaniu mieszkańców Lubania i mieszkańców Powiatu Lubańskiego, za które z całego serca bardzo dziękuję – mówi Bartosz Kuświk.

Jak podkreślał dyrektor w rozmowie tytuł “Osobowość Roku Powiatu Lubańskiego”, to dla niego wyróżnienie i zarazem wielki kredyt zaufania.

-Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie codzienne działania, które realizuję wraz z fantastyczną kadrą Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu – zaznacza Bartosz Kuświk.

Bartosz Kuświk to jeden z najbardziej kreatywnych organizatorów, zajmujący się szeroko pojętą kulturą, nie tylko w Powiecie Lubańskim, ale również na całym Dolnym Śląsku. Co roku organizuje wiele przedsięwzięć  kulturalnych w Lubaniu, w tym między innymi Lawę, Cygański Tabor, FolkArt oraz Międzynarodowy Festiwal “Bukowińskie Spotkania”, w którym biorą udział zespoły ludowe z Polski, Węgier, Ukrainy i Rumunii i który jest uważny za największy festiwal folklorystyczny na Dolnym Śląsku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...